Nasze usługi

Poznaj pełen zakres usług, które oferujemy. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem każdej z nich oraz obowiązującymi cenami.


Webinar: Hipotonia - i co dalej?

TERMIN: 21.05.2020r.
GODZINA: 18:00 - 19:00
 
Webinar dedykowany jest dla:
* fizjoterapeutów, logopedów, psychologów
* rodziców
* opiekunów niemowląt
* osób, które spodziewają się dziecka
* osób, które są zainteresowane tematyką rozwoju małego dziecka
 
Na spotkaniu omówimy charakterystykę niemowlęcia z hipotonią. Przedstawimy problemy z niskim napięciem mięśniowym. Zaproponujemy założenia pracy z dzieckiem z hipotonią posturalną.
 
PROWADZĄCA: Beata Wasicka – Fizjoterapeutka dziecięca i terapeutka neurorozwojowa, oprócz pracy bezpośredniej z dziećmi wykłada na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i Wyższej Szkole Zarządzania na kierunku fizjoterapia. Jest absolwentką kierunku fizjoterapia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Certyfikowana Terapeutka NDT Bobath, Intergacji Sensomotrycznej I i II stopnia.
 
Ukończyła liczne kursy doskonalące, zarówno w odniesieniu do terapii neurorozwojowej , jak NDT Bobath Baby oraz kursy NDT jako asystent , mające na celu doskonalenie i doszkolenie w wielu zakresach terapii dziecięcej W zakresie diagnostyki, ukończyła m.in. kurs Diagnostyki Wzorców Ruchowych wdl. Prechtla, a także w zakresie terapii: Kinesiology Taping, Kinesiology Taping w pediatrii, Terapie powięziowe i DNS wiele innych. Obecnie prowadzi wiele szkoleń i kursów doszkalających dla osób, które zawodowo opiekują się dziećmi niepełnosprawnymi.
 
Webinar porwadzony jest za pomocą aplikacji MYOWNCONFERENCE.
Na godzinę przed każdym webinarem wysyłamy zaproszenie na podanego przez Ciebie maila.

Cena: 50 zł


do góry